Szerviztechnikus

Az Unicomp Informatikai Kft. országszerte több mint 6000 db nyomtató és képalkotó eszközt működtet. Cégünk munkatársat keres székesfehérvári telephelyére szerviztechnikus munkakörbe.

Feladatok, amelyek rád várnak:

- Ügyfeleink telephelyén lévő nyomtatók/ multifunkciós eszközök és kapcsolódó szoftverek üzemeltetésének felügyelete,

- Szerviz folyamatok elvégzése (javítások, karbantartások, eszközök üzembehelyezése, eszközök leszerelése)

- Eszközök felújítása

- A tevékenységhez kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása

- Rendszeres fejlesztési javaslatok az eszközpark összetételével és a felhasználói szokásokkal, folyamatokkal kapcsolatban

Elvárásaink veled szemben:

- Középfokú műszaki végzettség,

- Jó kommunikációs képesség,

- Jó műszaki problémamegoldó képesség

- Önálló munkavégzés,

- "B" kategóriás jogosítvány

Szakmai tapasztalat, aminek különösen örülünk:

- Fénymásolók/nyomtatók javításában szerzett gyakorlat,

- Xerox/ Kyocera/ HP nyomtatók ismerete

- Angol nyelvtudás

Mit nyújtunk cserébe:

- Versenyképes fizetés

- Változatos, kihívást jelentő munkakör

- Folyamatos tanulási- fejlődési lehetőség

- Céges telefon, laptop

- Karrierfejlesztési lehetőségek

- Munka-magánélet egyensúlya

- Hosszútávú munkalehetőség

- Modern munkakörnyezet

- Önálló munkavégzés, kis létszámú csapatban

Egyéb:

- Teljes munkaidős (8 órás)

- Határozatlan idejű munkaszerződés

- Munkaviszony kezdete: megegyezés szerint

Munkavégzés helye:

- Székesfehérvár valamint Ügyfeleink telephelyei

Állás, munka területe(i):

- Karbantartó, Szervizes

Amennyiben ajánlatunk felkeltette az érdeklődését kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát a hr@unicomp.hu címre, a pályázott pozíció nevének valamint fizetési igényének feltüntetésével.