Gyengeáramú - hálózatszerelő

Az Unicomp Informatikai Kft. hálózati rendszerek kiépítésére keres szakembert, gyengeáramú hálózatépítési, szerelési feladatok ellátására.

Feladatok, amelyek rád várnak:

- Gyengeáramú hálózatok, kamera és beléptető rendszerek kivitelezése, kiépítése.

Elvárásaink veled szemben:

- Középfokú végzettség

- B kategóriás jogosítvány

- Szakmai érdeklődés, tanulási hajlandóság

- Büntetlen előélet

Szakmai tapasztalat, aminek különösen örülünk:

- Villanyszerelői vagy gyengeáramú szerelői végzettség, tapasztalat

Mit nyújtunk cserébe:

- Változatos, kihívást jelentő munkakör

- Folyamatos tanulási- fejlődési lehetőség

- Munka-magánélet egyensúlya

- Hosszútávú munkalehetőség

- Önálló munkavégzés, kis létszámú csapatban

Egyéb:

- Teljes munkaidős (8 órás)

- Határozatlan idejű munkaszerződés

- Munkaviszony kezdete: megegyezés szerint

Munkavégzés helye:

- Székesfehérvár valamint Ügyfeleink telephelyei

Várjuk a szakmai önéletrajzot tartalmazó jelentkezését!

A levélben kérjük, jelölje meg a pályázott pozíció nevét valamint fizetési igényét. A beérkező önéletrajzokat bizalmasan kezeljük.