Műszaki -kereskedelmi asszisztens

Az Unicomp Informatikai Kft. értékesítési csapata keresi dinamikus új csapattagját stratégiájának adminisztrációs támogatására, a napi irodai munka precíz és hatékony elvégzésére.

Feladatok, amelyek Rád várnak:

- Árajánlatok és megrendelések készítése, rögzítése, nyomonkövetése

- Napi adminisztrációs feladatok és riportok készítése

- Szerződések elkészítése

- Ügyfeleink részére küldött marketing anyagok frissítése

- Cégünk weboldal tartalmának aktualizálása

Elvárásaink veled szemben:

- Legalább középfokú iskolai végzettség

- Haladó, magabiztos MS Office ismeret (különösen excel)

- Dinamikus, precíz és alapos munkavégzés, nagy munkabírás

- Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban

- Proaktivitás, megbízhatóság, rugalmasság, ügyfélközpontúság

- Műszaki beállítottság és informatikai ismeretek

- B kategóriás jogosítvány

- Hasonló adminisztrációs területen szerzett tapasztalat

Mit nyújtunk cserébe:

- Versenyképes fizetés

- Változatos, kihívást jelentő munkakör

- Folyamatos tanulási- fejlődési lehetőség

- Céges telefon, laptop

- Karrierfejlesztési lehetőségek

- Munka-magánélet egyensúlya

- Hosszútávú munkalehetőség

- Modern munkakörnyezet

- Önálló munkavégzés, kis létszámú csapatban

Egyéb:

- Teljes munkaidős

- Határozatlan idejű munkaszerződés

- Munkaviszony kezdete: azonnali belépés lehetősége

Munkavégzés helye:

- Székesfehérvár

Állás, munka területe(i):

- Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka

- Értékesítés, Kereskedelem

- Kereskedelmi munkatárs

- Értékesítési munkatárs

Amennyiben ajánlatunk felkeltette az érdeklődését kérjük, küldje el önéletrajzát a hr@unicomp.hu címre, a pályázott pozíció nevének valamint fizetési igényének feltüntetésével.