Bérszámfejtő, pénzügyi- és számlázási ügyintéző

Az Unicomp Informatikai Kft. bérszámfejtő, pénzügyi- és számlázási ügyintézőt keres.

Feladatok, amelyek Rád várnak:

- Munkavállalókhoz kapcsolódó összes adminisztráció elvégzése (beléptetés, kiléptetés, bérszámfejtés max. 45 fő részére),

- Levonások, letiltások kezelése, kimutatások, analitikák készítése

- Az SZJA elszámoláshoz kapcsolódó nyilatkozatok, igazolások kiállítása

- Bérfeladás készítése a könyvelés részére az igényelt bontásban

- Szabadságok számítása és nyilvántartásához adatok biztosítása

- Munkaügyi- és bérstatisztikák elkészítése

- A táppénz és egyéb ellátások kezelése, elbírálása, számfejtése; NEM kifizetőhely

- Számlák előkészítése banki utaláshoz

- Utalások elvégzése

- Banki kapcsolattartás és ügyintézés

- Vevő- és szállító folyószámla egyeztetés

- Vevői rendelések rögzítése az integrált vállalatirányítási rendszerben kereskedőink instrukciói alapján

- Vevői rendelésekből számlák elkészítése és postázása

Szakmai tapasztalat, aminek különösen örülünk:

- RLB program ismerete

- Könyvelőirodai tapasztalat

Elvárásaink veled szemben:

- Legalább középfokú szakirányú végzettséggel rendelkezel

- Hasonló munkakörben szerzett tapasztalattal rendelkezel

- Eligazodsz a munkajogi kérdésekben

- Önállóan tudsz és szeretsz dolgozni

- Proaktív személyiség vagy

- Igényes, pontos és precíz vagy a munkádban

- Szeretsz tanulni, fejlődni

Mit nyújtunk cserébe:

- Versenyképes fizetés

- Változatos, kihívást jelentő munkakör

- Folyamatos tanulási- fejlődési lehetőség

- Céges telefon, laptop

- Karrierfejlesztési lehetőségek

- Munka-magánélet egyensúlya

- Hosszútávú munkalehetőség

- Modern munkakörnyezet

- Önálló munkavégzés, kis létszámú csapatban

Egyéb:

- Teljes munkaidős (8 órás)

- Határozatlan idejű munkaszerződés

- Munkaviszony kezdete: azonnali belépés lehetősége

Munkavégzés helye:

- Székesfehérvár

Állás, munka területe(i):

- HR, Munkaügy

- Bérszámfejtés, TB ügyintézés

- HR adminisztráció

- Egyéb adminisztráció

- Számlázás

- Pénzügy

Várjuk Önéletrajzot tartalmazó jelentkezését!

A levélben kérjük, jelölje meg a pályázott pozíció nevét valamint fizetési igényét. A beérkező önéletrajzokat bizalmasan kezeljük.