Nyomtatás-szolgáltatás értékesítő

Cégünk országszerte több mint 6000 db képalkotó eszközt működtet. Fejlődésünk legújabb eredményeképp keresünk nyomtatás-szolgáltatás értékesítésére munkatársat.

Feladatok, amelyek Rád várnak:

  • Vállalat termékeinek bemutatása és értékesítése

  • Kapcsolatfelvétel a meglévő partnerekkel, új ügyfél– vagy partnerkapcsolatok kiépítése

Szakmai tapasztalat, aminek különösen örülünk:

  • Xerox, Keyocera nyomtatók ismerete

  • Nyomtatók, vonalkodnyomtatók értékesítésében szerzett tapasztalat

  • Értékesítési gyakorlat irodatechnikai, irodaszer vagy informatikai területen

  • Irodatechnikai műszaki ismeretek

Elvárásaink veled szemben:

  • Kereskedelmi tevékenységben jártas

  • Kiemelkedő kommunikációs készség, írásban és szóban egyaránt

  • Ügyfélközpontú gondolkodásmód

  • Legalább felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

  • Felsőfokú végzettség előny

  • Legalább társalgási szintű angol nyelvtudás

  • Munkáját magas színvonalon képes végezni

  • B kategóriás jogosítvány

Mit nyújtunk cserébe:

  • Versenyképes fizetés

  • Változatos, kihívást jelentő munkakör

  • Folyamatos tanulási- fejlődési lehetőség

  • Céges telefon, laptop

  • Karrierfejlesztési lehetőségek

  • Munka-magánélet egyensúlya

  • Hosszútávú munkalehetőség

  • Modern munkakörnyezet

  • Önálló munkavégzés, kis létszámú csapatban

  • Teljesítmény alapú motíváció

Egyéb:

  • Teljes munkaidős (8 órás)

  • Határozatlan idejű munkaszerződés

  • Munkaviszony kezdete: azonnali belépés lehetősége

Munkavégzés helye:

  • Székesfehérvár

Várjuk fényképes önéletrajzot és motivációs levelet tartalmazó jelentkezését!

A levélben kérjük, jelölje meg a pályázott pozíció nevét. A beérkező önéletrajzokat bizalmasan kezeljük.