Vezető szoftverfejlesztő

Az Unicomp Kft. szoftverfejlesztői csapatának élére keressük első számú fejlesztőnket.

Feladatok, amelyek Rád várnak:

- Szoftverek fejlesztése

- Meglévő rendszerek továbbfejlesztése

- Fejlesztők kódjának folyamatos monitorozása és ellenőrzése

- Alkalmazások funkcióinak megtervezése, egyeztetése

- Projektek és fejlesztői megbeszélések irányítása, csapattagok fejlesztése és motíválása

- Fejlesztői csapat napi szintű vezetése

Szakmai tapasztalat, aminek különösen örülünk:

- JavaScript nyelv alapos ismerete (node.js, ES6, jQuery)

- Relációs (Microsoft SQL Server) és nemrelációs (mongoDB) adatbázisok ismerete

- Bootstrap CSS framework ismerete

- REST API-k felépítésében, fejlesztésében szerzett tapasztalat

- Linux rendszerek készségszintű használata, üzemeltetése, automatizálása

- Felhős szolgáltatások (elsősorban Amazon Web Services, AWS) üzemeltetésében szerzett tapasztalat

- Szoftvertervezési minták széleskörű ismerete, best practice-ek szerinti szoftverfejlesztés

- Agilis fejlesztésben szerzett tapasztalat

Jó, ha van:

- C# nyelv ismerete

- Python nyelv ismerete

- Oracle adatbázis ismerete

- ASP.NET MVC, Entity Framework, IIS Server ismerete

Elvárásaink veled szemben:

- Önállóság

- Pontos munkavégzés

- Logikus gondolkodás, analitikus készség, proaktív hozzáállás

- Csapatmunkára termettség

- Jó kommunikációs- és kezdeményezőkészség

- Vezetői tapasztalat

- Terhelhetőség

Mit nyújtunk cserébe:

- Változatos, kihívást jelentő munkakör

- Folyamatos tanulási- fejlődési lehetőség

- Családias, emberközpontú munkakörnyezet

- Céges telefon, laptop

- Munka-magánélet egyensúlya

- Hosszútávú munkalehetőség

- Modern munkakörnyezet

Egyéb:

- Teljes munkaidős

- Határozatlan idejű munkaszerződés

- Munkaviszony kezdete: azonnali belépés lehetőség

Munkavégzés helye:

- Székesfehérvár

Állás, munka területe(i):

- Szoftverfejlesztő

- IT programozás, Fejlesztés

- Programozó, Fejlesztő

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődésedet, küldd el önéletrajzodat a hr@unicomp.hu címre, a pályázott pozíció nevének valamint nettó bérigényed feltüntetésével.